Nagłówek 6

Opis stanowiska

Praca przy obsłudze klientów i kampanii SEM (Google Ads) oraz kampanii w sieciach reklamowych i portalach społecznościowych (Facebook, LinkedIn i in.). W szczególności do obowiązków kandydata należeć będą:

  • Ocena potrzeb klienta oraz tworzenie odpowiadającej im indywidualnej oferty,
  • Stały kontakt z klientem,
  • Analiza rynku oraz tworzenie i realizacja kampanii,
  • Optymalizacja działań reklamowych w ramach już istniejących kampanii,
  • Raportowanie do klientów oraz raportowanie wewnętrzne.
  • Doradztwo merytoryczne dla członków zespołu.

Wymagania

  • Znajomość zasad marketingu internetowego ze szczególnym uwzględnieniem Google Ads i Facebook Ads
  • Zdolności analityczne oraz znajomość narzędzi (w szczególności Google Analytics i paneli systemów reklamowych, Google Tag Managera),
  • Znajomość środowiska Google Marketing Platform,
  • 4 lata doświadczenia w prowadzeniu działań marketingowych online,
  • Wysoka sprawność posługiwania się słowem pisanym, umiejętność pisania tekstów, haseł marketingowych (copywriting), jak również tworzenia i edytowania tekstów do publikacji na stronach internetowych,
  • Dogłębne rozumienie zagadnień web usability,
  • Umiejętność pracy z klientami i prezentacji usług,
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne.
  • Doświadczenie w pracy zespołowej, tworzeniu i delegowaniu zadań.

Certyfikaty Google oraz Facebooka, wiedza i doświadczenie w zakresie zagadnień SEO i różnych aspektów marketingu online oraz znajomość innych języków obcych będą dodatkowymi atutami.

Oferujemy

  • Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego,
  • Wielobranżowość i wysoką dywersyfikację kanałów promocji,
  • Atrakcyjne warunki finansowe.

CV prosimy wysyłać na praca@adequate.pl

Zobacz też inne nasze oferty pracy

Adequate - Agencja interaktywna

Adres:
ul. Zygmunta Słomińskiego 15/59
00-195 Warszawa
Telefon:
(+48) 22 299 50 28